Paznokcie hybrydowe

Ostatnimi czasy ogromną popularność wśród pań zyskują paznokcie hybrydowe. Polki dosłownie oszalały na ich punkcie. Wszystko dlatego, że paznokcie wykonane metodą hybrydową mogą przetrwać bez żadnego uszczerbku nawet trzy tygodnie!

Czy paznokcie hybrydowe można wykonać samemu?

Wizyta u profesjonalnej kosmetyczki, która zajmuje się wykonywaniem paznokci metodą hybrydową i wykorzystuje produkty z wyższej półki, takie jak Neonail, potrafi kosztować ponad 100 zł. Dlatego wiele kobiet decyduje się na wykonywanie takich paznokci w domu na własną rękę. Sam proces ogólnie nie jest skomplikowany, wystarczy znać podstawowe zasady oraz postawić na sprawdzonej jakości produkty. Kobiety, które chcą by ich paznokcie wyglądały naprawdę profesjonalnie, zawsze mogą udać się na specjalny kurs doszkalający.


Na jakie produkty do paznokci hybrydowych się zdecydować?

Wiele kobiet narzeka, że wykonane przez nie paznokcie odpryskują, odkształcają się lub odpadają w całości. Często stoi za tym kiepska jakość wybranych produktów. Kupując lakiery wysokiej jakości, takie jak na przykład Neonail, zyskuje się pewność, że położony lakier hybrydowy przetrwa wiele bez najmniejszych uszczerbków. Tanie lakiery często niewiadomego pochodzenia, to prosta droga do kiepskiej jakości paznokci.

Chętnych zapraszam do zapoznania się z propozycją produktów z tego sklepu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kosmetycznie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.